19°13` 04,91`` E i 49°46` 15,81`` N

CAMO-WIRKK PL.MG.523


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i potencjalnych klientów pragniemy poinformować Państwa iż firma WIRKK - Serwis Szybowców uzyskała Certyfikat nr PL.MG.523 zgodnie z przepisami PART-M podczęść G "Zarządzanie Ciągłą Zdatnością do Lotu Statków Powietrznych". W związku z tym, zwracamy się do wszystkich zainteresowanych z propozycją przyjęcia ich statków powietrznych w zarządzanie przez naszą organizację CAMO-WIRKK.

Nasza firma dzięki długoletniej tradycji w obsłudze szybowców i motoszybowców doskonałe orientuje się w takich aspektach Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu jak obsługa techniczna statku powietrznego, obsługa biuletynowa, obsługa Dyrektyw Zdatności AD, obsługa komponentów o ograniczonej żywotności i innych. Wiedza ta gwarantuje, iż Programy Obsługi Technicznej są tworzone rzetelnie oraz z pominięciem błędów, które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo użytkowania, a statki powietrzne są zarządzane profesjonalnie.

Nasz wysoce wykwalifikowany personel na czele z Kierownikiem Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu (osobą, która jest autorem pierwszych zatwierdzonych przez ULC Programów Obsługi Technicznej, a także którą ma za sobą doświadczenie w Zarządzaniu Ciągła Zdatnością do Lotu) oraz Kierownikiem Jakości (osobą, która z zagadnieniami jakości oraz audytów zapoznana jest już od dłuższego czasu) dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy zapewnia, że proces objęcia naszych klientów przebiegnie sprawnie. Dołożą oni wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania oraz aby proces wdrożenia statku powietrznego do zarządzania w naszej organizacji CAMO przebiegał w taki sposób, aby nasz klient mógł swobodnie zająć się lataniem, a nie "żmudną papierkową robotą".

Z pewnością w środowisku lotniczym pojawi się pytanie: "Dlaczego sami nie stworzymy własnej Organizacji CAMO zamiast płacić zewnętrznej firmie??" Jest wiele powodów, dla których powierzenie zarządzania ciągłą zdatnością do loty waszych statków powietrznych nam jest rozwiązaniem bardziej korzystnym. A oto kilka z nich: Mamy nadzieję, że te powodu są dla Państwa przekonywujące, a warunki oferowane przez CAMO-WIRKK są na tyle atrakcyjne, iż skontaktują się Państwo z nami w celu bliższego przedyskutowania naszej oferty współpracy.

Z lotniczym pozdrowieniem.
inż. Jerzy Biskup
camo@gliderservice.pl